5 ПЕРЕВАГ ЖИТТЯ В BUSOV HILL НА ЗВІРИНЦІ

Звіринець – історична місцевість Печерського району вважається одним із найживописніших і найзатишніших куточків Києва.

На сьогодні Звіринець отримав статус однієї із найпрестижніших локацій Києва для життя.

Ще в стародавні часи це місце було унікальним – тут знаходився заміський палац київських князів – Красний двір.

Перлиною цієї місцевості є Ботанічний сад ім. Гришка. На території Звіринця також розташовані одразу три монастиря: Іонинський монастир, Свято-Михайлівський Видубицький чоловічий монастир і Архангело-Михайлівський Звіринецький монастир.

  1. Ботанічний сад

Будинок преміум-класу Бусов Хілл знаходиться поруч з Ботанічним садом імені Гришка у пішій доступності.

Завдяки багатству різноманітних колекцій рослин Ботанічний сад на Печерську входить до числа найбільших ботанічних садів Європи. Площа зелених насаджень займає 130 га.

Мешкаючи в Бусов Хілл, Ви отримуєте бездоганні живописні краєвиди на Ботсад у будь-яку пору року. А також заряд енергії та позитивні емоції під час прогулянок чи пробіжок у доглянутому лісі в центрі Києва.

  1. Свіже повітря

Обираючи помешкання в Києві, питання якості повітря є одним із пріоритетних. Адже це на пряму впливає на стан здоров’я людина і тривалість життя. Чим дихатиме Ваша родина тривалий період життя визначаєте Ви.

Обравши квартиру в ЖК Бусов Хілл, Ви гарантовано забезпечені одним із найсвіжішим повітрям у Києві. Це стає можливим завдяки 130 га зелених насаджень, які продукують кисень та очищують повітря на Звіринці.

  1. Безпека

Для всіх нас важливо, щоб наші рідні були у повній безпеці. Звіринець вважається одним із найнадійніших районів Києва. Тут розташовуються десятки посольств, резиденцій та представництв іноземних держав, низка будинків преміум класу та приватні маєтки. Кожен об’єкт знаходиться під посиленою охороною, що створює своєрідну мережу охорони всього району.

Варто відзначити, що Бусов Хілл має свою закриту територію, тут функціонує багаторівнева система доступу. По всьому периметру будинку здійснюється цілодобовий відеонагляд, а також – фізичне патрулювання власної служби охорони.

  1. Розвинута інфраструктура

Мешканці ЖК Бусов Хілл забезпечені всією необхідною соціальною інфраструктурою. У пішій доступності: школи, дитячі садки, спортзал, басейн, магазини, кафе, СПА, салони краси, хімчистка, аптеки, картинна галерея, квітковий бутік.

На території комплексу: власний дитячий майданчик, ігрова кімната, паркінг для велосипедів та колясок, консьєрж-сервіс 24/7/365.

  1. Транспортна доступність

Близькість ЖК Бусов Хілл до ключових транспортних розв’язок: 10 хвилин їзди до Хрещатика зручне сполучення з аеропортом «Бориспіль», виїздами з Києва в напрямку Кончи-Заспи.