BUSOV HILL – КРАЩИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС КИЄВА ЗА ВЕРСІЄЮ «РЕВІЗОРА НОВОБУДОВ»

Елітна новобудова на Печерську Busov Hill перемогла в номінації «Зручність життя» за результатами десятої хвилі незалежного дослідження «Ревізор новобудов», в рамках якого інспектували житлові комплекси Києва.

Зокрема, житловий комплекс Busov Hill удостоєний цієї нагороди в верхньому ціновому сегменті.

Аудит столичних ЖК проводили аналітики порталу Address.ua спільно з компанією CBRE Ukraine.

Ревізор перевірив столичні новобудови, які знаходяться в стані готовності «коробка» і вище, або здані в експлуатацію після 1 січня 2017 р при цьому планова здача в експлуатацію споруджуваного об’єкта – не пізніш ІII кварталу 2018 р.

Варто відзначити, що в десятій хвилі перевірку пройшов 161 житловий комплекс столиці.

«Перед нами стояло завдання надати покупцеві об’єктивну і незалежну оцінку об’єктів на ринку первинної нерухомості, враховуючи всі ризики, а також слабкі і сильні сторони кожного ЖК», – підкреслили організатори.

Для цього, крім збору інформації з відкритих джерел, проводився таємний аудит відділів продажів кожного з ЖК, юридична оцінка забудовника.

«Ми пишаємося кожною нашою нагородою, адже це оцінка нашої роботи. Зручність життя – це дійсно те, до чого ми прагнули, будуючи Busov Hill. Ми використовували найякісніші матеріали і нові технології. Життя в нашому комплексі – це абсолютно новий рівень. І ми впевнені, що наші мешканці будуть щасливі в своїх нових помешканнях», – зазначив директор ТОВ «Житлобудінвест» Ігор Клепач.