ГАРМОНІЯ І ЕСТЕТИКА: ІНТЕР’ЄР АПАРТАМЕНТІВ В BUSOV HILL

Раді представити Вашій увазі презентаційний інтер’єрний проект для апартаментів площею 203 кв.м. в ЖК Busov Hill. Проект розроблений архітектурним бюро «Маршан» на замовлення будівельної компанії «Житлобудінвест».

 

Інтер’єр створений в сучасному стилі з думкою про елегантний образ життя і прагнення до домашнього затишку.

Центральна частина апартаментів – простір кухні-їдальні-вітальні – створена у вільному плануванні, з плавним перетіканням зон.

 

Зона відпочинку включає три спальні: головна – з пов’язаною з нею просторою ванною кімнатою і гардеробом, друга спальня – з окремою ванною кімнатою і гостьова спальня, навпроти якої розташований ще один санвузол і пральня.

 

«Беззаперечною перевагою інтер’єру є його зв’язок з екстер’єром за допомогою панорамних вікон і наявності просторої відкритої тераси, функціональне використання якої в теплу пору року практично не обмежена – від обідньої зони з устаткуванням для гриля до солярію і тренажерного залу на відкритому повітрі», – зазначив автор проекту Юрій Сугак.

 

Інтер’єр вирішений в монохромного гамі з використанням натуральних оздоблювальних матеріалів, елегантних меблів лаконічних форм, функціонального мінімалістичного освітлення і доповнений творами сучасного мистецтва.

 

«Вірність принципам позачасового дизайну дозволила архітектурному бюро «Маршан» створити гармонійний проект наповнений легкістю, елегантністю і всім необхідним для комфортного відпочинку і спілкування», – підкреслив Юрій Сугак.

2_Сугак 3_Сугак 4_Сугак 5_Сугак 6_Сугак 7_Сугак 8_Сугак 9_Сугак 10_Сугак