ГОТОВНІСТЬ BUSOV HILL ПРОТЕСТУВАЛИ ЕКСПЕРТИ РИНКУ

У житловому комплексі преміум класу Busov Hill на Печерську відбулася презентація готовності будинку за участю експертів ринку нерухомості.

 

Фахівці високо оцінили просторий хол Busov Hill, головною особливістю якого є абсолютно унікальна водяна стіна висотою 7 метрів.

 

Всього в лобі розміщені три водяних стіни, обладнання для яких поставила відома компанія OASE (Німеччина).

 

Інтер’єр холу оформлений в органічному стилі: функціональність, комфорт, гармонія з природою.

 

Експерти ринку елітної нерухомості побували в преміальних квартирах на верхніх поверхах, переконавшись, як у високій якості будівництва, так і в унікальних живописних краєвидах на Ботсад і Дніпро.

 

У клубному будинку Busov Hill використаний алюмінієвий профіль преміум класу Schuco (Німеччина), енергозберігаючі сонцезахисні склопакети американського бренду Guardian. Вентильований фасад будівлі облицьований німецьким дизайнерським керамогранитом PorcelainGres.

 

Під час зустрічі директор будівельної компанії «Житлобудінвест» Ігор Клепач детально розповів експертам про якості інженерії будинку, в тому числі, про екологічність обладнання.

 

Також фахівцям презентували концепцію закритій території Busov Hill і багаторівневий системи доступу.

 

Нагадаємо, що клубний будинок Busov Hill має звання: “Кращий житловий комплекс преміум класу – 2016”, “Елітна новобудова року”, “Найкомфортніше елітний ЖК 2017 року”, “На зручніше новобудова для життя”.