КЛІМАТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ У ФОЙЄ

Завершено встановлення кліматичного обладнання в фойє ЖК Busov Hill

Фойє ЖК Busov Hill має безпрецедентну для столичних новобудов висоту стелі – 8 метрів, при цьому одна зі стін приміщення повністю виконана у склі. Така розкішна конфігурація вимагає особливо ретельного підходу при виборі кліматичного обладнання, аби забезпечити прохолоду в літню пору і якісний рівномірний обігрів взимку.

Для максимального комфорту мешканців комплексу та їхніх гостей, в фойє ЖК Busov Hill встановили надпотужне кліматичне обладнання японського бренду Daikin, виготовлене в Бельгії. Кондиціонер працює з інверторним управлінням процесора, що забезпечує високоточну підтримку внутрішньої температури і дає можливість працювати в широкому діапазоні зовнішніх температур: від + 35 ° С до -15 ° С. Потужність обладнання на максимальному режимі роботи – 23 кВт.

Обігрів фойє взимку забезпечать системи електропідігріву підлоги, а також канальні радіусні конвектори з примусовою вентиляцією від німецького бренду REIER.

Важливо, що все кліматичне обладнання працює абсолютно безшумно і повністю приховане від очей відвідувачів фойє. Таким чином, вдалося створити максимально комфортні умови без зміни зовнішнього вигляду центрального фойє.