Лобі Busov Hill: атмосфера респектабельного затишку

Головною особливістю вестибюля житлового комплексу преміум класу Busov Hill на Печерську є абсолютно унікальна водяна стіна висотою 7 метрів, розташована в центрі приміщення.

Всього в холі будуть розміщені три водяних стіни, для реалізації яких будівельна компанія «Житлобудінвест» запросила світового виробника – компанію OASE (Німеччина).

Хол ЖК Busov Hill має безпрецедентну для житлових будинків України висоту стель – 7,3 метра. Інтер’єр оформлений в органічному стилі: функціональність, комфорт, єднання з природою.

«При розробці концепції холу стояла задача створити ексклюзивний простір, який був би максимально комфортним і гостинним. Отриманим результатом ми залишилися задоволені », – підкреслив дизайнер архітектурного бюро «Маршан» Юрій Сугак.

Дійсно, коли вперше заходиш в вестибюль, вражає насамперед масштаб: величезні вікна, високі стелі, стіни облицьовані від підлоги до стелі натуральним каменем, при цьому відчуття легкості і комфорту. Тут просторо, світло, багато повітря.

«Вибілена стеля, великоформатний керамограніт на підлозі, стіни облицьовані плитами з Травертину виготовленим в Італії, яскравим акцентом є настінні панелі з темного дерева. Стійка ресепшена виконана з каменю і скла за нашими ескізами. Особлива увага приділялася поєднанню простих ліній і різноманітності фактур»- розповідає Ю.Сугак.

Організація освітлення холу розроблена для створення потрібного ефекту в певний час доби. Управління освітленням автоматизовано, що дає можливість, за допомогою різних сценаріїв, рівномірно висвітлювати простір, розставляти акценти і підкреслювати загальну атмосферу. Для цього були придбані світильники одного з кращих виробників – Delta Light (Бельгія).