На об’єкті Busov Hill буде встановлено алюмінієвий профіль Schueco

Компанія Житлобудінвест визначила постачальника профілю для вітражних і віконних систем для нового ЖК «Busov Hill», який зводиться по вул. Буслівська, 12.

Для довговічнї експлуатації систем та підвищеного комфорту майбутніх мешканців будинку, забудовник «Житлобудінвест» зупинив свій вибір на продукції німецької компанії Schüco (англ. Schueco).

Для облаштування віконних отворів обрано систему з надвисокою ізоляцією AWS 75 BS.HI, вітражі будуть виконані на базі стояково-ригельної фасадної системи з підвищеними ізоляційними характеристиками FW 50 + HI. Для балконних дверей забудовник підібрав систему AWS 75 SI +.

Щоб досягти бездоганності зовнішнього вигляду комплексу, в Busov Hill буде встановлена інноваційна система «прихована стулка». Конструкція не лише чудово зберігає внутрішній мікроклімат квартири, але і робить віконну раму максимально непомітною зовні. Таким чином, малюнок фасаду набуває монолітність, підкреслюється плавність і чистота ліній.

– Переконані, що саме продукція Schueco поєднує в собі всі високі стандарти і вимоги, які ми висуваємо до матеріалів і технологій, що використовуються в комплексі Busov Hill. Ключовими при виборі постачальника для нас стали бездоганна репутація, показники енергоефективності, експлуатаційні характеристики, а також дизайн, – підкреслив директор ТОВ «Житлобудінвест» Ігор Клепач.

Всі елементи, що відчиняються, будуть оснащені стильною фурнітурою – для цього забудовник вибрав ультрасучасну серію SCHUECO AvanTec SipmlySmart.