Експерти назвали Busov Hill елітною новобудовою року

За підсумками 2015 року, експертна рада Всеукраїнської професійної премії «Український Будівельний Олімп» визнала преміум-комплекс Busov Hill переможцем у номінації «Елітна новобудова року».

Busov Hill - элитная новостройка годаНа думку експертів премії – професіоналів будівельної галузі, представників громадських та наукових організацій – за підсумками 2015 року, резиденція «Busov Hill» заслуговує самого високого звання серед об’єктів будывництва житлової нерухомості в Україні. Експертна рада високо оцінила концепцію, переваги місця розташування комплексу «Busov Hill», а також інноваційні технології будівництва і якість матеріалів.

Особливо відзначені ексклюзивні архітектурні рішення, серед яких – впровадження системи glass wall – суцільне скління від підлоги до стелі на всю ширину стіни практично у всіх кімнатах кожної квартири комплексу. У Busov Hill впроваджена система «Інтелектуальний будинок», є своя автономна котельня, для безпеки мешканців комплексу створено багаторівневу систему безпеки і контролю доступу.

Премія «Український Будівельний Олімп» заснована в 2005 році. Це спеціальна українська нагорода, що свідчить про високу професійну компетентність Лауреатів у сфері будівельної справи. До Експертної ради премії входять професіонали, добре відомі в ділових колах країни, знавці будівельного ринку, які не беруть безпосередньої участі в підприємницькій діяльності. Це, в основному, наукові діячі, незалежні експерти та керівники професійних організацій таких, як, наприклад, Українська Будівельна Асоціація.

ЖК «Busov Hill» – резиденція преміум-класу, яка розташована на вершині Бусової гори, в історичній місцевості Звіринець. Будинок складається з 146 апартаментів, від 2-х до 4-х квартир на поверсі.  Компанія «Житлобудінвест» є замовником та генеральною підрядною організацією будівництва комплексу. Відтак, отримана нагорода є підтвердженням високопрофесійного підходу компанії «Житлобудінвест» до спорудження елітної нерухомості.

Нагадаємо, попередній проект нашої компанії – клубний будинок Zverinetskiy також неодноразово ставав переможцем всеукраїнських професійних конкурсів та премій.

З особливостями житлового комплексу Busov Hill можна ознайомитися на офіційному сайті busovhill.com.ua.