СТАРТ ПРОДАЖУ BUSOV HILL PECHERSK LUXURY HOUSE

D 0046 грудня – офіційний старт продажу нерухомості в житловому комлексі преміум-класу Busov Hill, який компанія «Житлобудінвест» реалізовує спільно з партнерами: ФК «Житлоінвест» та АБ «Укргазбанк».

Busov Hill – житловий комплекс преміум-класу, розташований на вершині Бусової Гори, в історичній місцевості Звіринець, що на Печерську.

Комплекс складається із двох секцій, в яких розміщено 146 квартир. У Busov Hill ТОВ «Житлобудінвест», як замовник та генеральний підрядник, впровадила низку інновацій, які роблять проект по-справжньому унікальним для ринку елітної нерухомості Києва.

Зокрема, усі квартири у Busov Hill представлені до продажу з вільним плануванням та максимально можливою кількістю підключення санітарних вузлів. Завдяки цьому, кожна квартира комплексу буде мати оригінальне планування, створене саме для потреб її мешканців.

Крім того, у Busov Hill вперше на українському ринку житлової нерухомості впроваджено принцип «glass wall», тобто суцільного скління однієї зі стін кожної кімнати.

Особливу увагу приділено інженерії комплексу. Зокрема, компанією «Житлобудінвест» впроваджено систему «Інтелектуальний будинок», яка цілодобов в режимі онлайн відслідковує стан усієї інженерії будинку та передає інформацію на диспетчерський пункт.

Системи контролю доступу та відеоспостереження, які запроектовано у Busov Hill не мають аналогів на українському будівельному ринку. Наприклад, при в’їзді до прибудинкової території та паркінгу встановлено шлагбаум з автоматичним зчитуванням номерних знаків. Відеопотік з дитячого майданчика транслюється не лише до пункту охорони, а й онлайн – в будь-якій точці світу батькам варто лише ввести пароль, аби спостерігати за своїми дітьми.

Будівництво Busov Hill здійснюється на підставі Ліцензії Державної архітектурно-будівельної інспекції на виконання будівельних робіт серії АВ № 589726 від 27 липня 2011 року та Дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції на виконання будівельних робіт № ІУ 115150760137 від 17 березня 2015 року. Додаткова перевага інвестування в будівництво Busov Hill – земельна ділянка перебуває у власності ТОВ «Житлобудінвест».

Про всі інновації та переваги комплексу можна довідатися на сайті busovhill.com.ua. Продаж неружомості здійснюється фінансовою компанією «Житлоінвест».