У комплексі Busov Hill монтують стояки каналізації.

У квартирах другої секції монтаж стояків каналізації виконаний вже до 10-го житлового поверху.
Забудовник комплексу – ТОВ Житлобудінвест вибрав ультрасучасні чавунні труби, прагнучи забезпечити майбутнім мешканцям комплексу максимальний комфорт і надійність експлуатації внутрішніх інженерних мереж. Безраструбні стояки каналізації від світового лідера у виробництві каналізаційних систем з високою шумоізоляцією вогнестійкістю – компанії Düker (Німеччина).
Майбутні власники квартир комплексу Busov Hill мають можливість самим визначити розташування ванни, санвузла, умивальника бо точка для підключення санітарних приладів є універсальною.
«У порівнянні з раструбною дана система скорочує час монтажу і займаний простір» – сказав Директор з будівництва компанії «Житлобудінвест» Матяш Сергій Федорович.
Каналізаційні стояки в ЖК Busov Hill всередині покриті суцільним епоксидним шаром, що перешкоджають засміченню чавунних труб. Крім того, на кухнях застосовуються стояки діаметром 100-125 мм., що дає можливість підключити автоматичний подрібнювач побутових відходів.
Інженерія комплексу Busov Hill- це бренди і тренди, які будуть актуальні завжди і орієнтовані на довговічність, зручність в експлуатації і максимальний комфорт майбутніх мешканців нашого житлового комплексу.4k3k2k