Ведуться роботи по установці дверей в холодних переходах

У житловому комплексі “Бусов Хілл” ведуться роботи по установці балконних дверей на незадимлюваних сходах від провідного німецького бренду Schuco.

Для максимально комфортного мікроклімату у будинку компанія забудовник ” Житлобудінвест” вибрала дверні системи Schüco Corona CT 70 з трикамерною системою профілів для оптимальної теплоізоляції з притискним ущільнювачем усередині і зовні. Дверні системи забезпечені 4 класом повітронепроникності і 9 класом гідроізоляції, а також високою стійкістю до вітряних навантажень. Двері укомплектовані склопакетами преміум-класу від провідного американського бренду Guardian. Для максимально комфортного мікроклімату в квартирах і комерційних приміщеннях компанія забудовник ” Житлобудинвест” вибрала 2-камерні склопакети, зовнішня сторона яких виконана з архітектурного скла SunGuard® HP Neutral 50/32. Це скло забезпечує високий рівень пропускання природного світла у поєднанні з ефективною защитою від сонця.

Особливостями скла SunGuard HP Neutral 50/32 є відмінне перенесення кольорів і нейтральний зовнішній вигляд. Для підвищення теплоізоляційних характеристик вікон простір між стеклами заповнений аргоном, а також встановлена тепла дистанційна рамка Chromatec Ultra західноєвропейського виробника Pres – Glas. Особлива конструкція рамки підвищує термоізоляцію, запобігає попаданню вологи всередину склопакета і забезпечує високу міцність конструкції.