«ЖИТЛОІНВЕСТ» РОЗПОЧАВ ПРОДАЖ ЖК «BUSOV HILL»

до новини6 грудня 2015 року стартував продаж нерухомості в житловому комплексі преміум-класу Busov Hill. Генеральним підрядником будівництва виступає ТОВ «Житлобудінвест», реалізацію здійснює ТОВ Фінансова компанія «Житлоінвест».

Продаж ЖК «Busov Hill» здійснюється за законною, найбільш прозорою та зрозумілою схемою – через Фонд фінансування будівництва.

Елітний житловий комплекс Busov Hill розташований на вершині Бусової Гори, в історичній місцевості Звіринець у Печерському районі Києва.

У комплексі, що складається із двох секцій, розміщено 146 квартир. Всі апартаменти у Busov Hill представлені до продажу з вільним плануванням та максимально можливою кількістю підключення санітарних вузлів.

Більше того, у Busov Hill вперше на українському ринку житлової нерухомості впроваджено принцип «glass wall», тобто суцільного скління однієї зі стін кожної кімнати.

Крім того, у комплексі буде впроваджено систему «Інтелектуальний будинок», шо цілодобово в режимі онлайн відслідковує стан усієї інженерії будинку та передає інформацію на диспетчерський пункт.

Слід зазначити що системи контролю доступу та відеоспостереження, які запроектовано у Busov Hill не мають аналогів на українському будівельному ринку.

Наприклад, при в’їзді до прибудинкової території та паркінгу буде встановлено шлагбаум з автоматичним зчитуванням номерних знаків. Відеопотік з дитячого майданчика транслююватиметься не лише до пункту охорони, а й онлайн – в будь-якій точці світу батькам варто лише ввести пароль, аби спостерігати за своїми дітьми.

Будівництво житлового комплексу Busov Hill здійснюється на підставі Ліцензії Державної архітектурно-будівельної інспекції на виконання будівельних робіт серії АВ № 589726 від 27 липня 2011 року та Дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції на виконання будівельних робіт № ІУ 115150760137 від 17 березня 2015 року.

Додаткова перевага інвестування в будівництво Busov Hill – земельна ділянка перебуває у власності забудовника – ТОВ «Житлобудінвест».

Більш детальніше про інновації та переваги комплексу можна дізнатися на сайті busovhill.com.ua.