ЖК Busov Hill отримав нову нагороду за виняткову комфортність

Згідно з опублікованим звітом рейтингового агентства “EuroRating”, житлового комплексу “Бусов Хілл” біля ботанічного саду на Печерську присвоєно максимальний рейтинг комфортності – “Виняткова комфортність” серед елітних новобудов Києва.
Експерти агентства оцінювали новобудови за такими критеріями як архітектурні та конструктивні особливості, оздоблення квартир, рівень безпеки і сервісу, облаштування прибудинкової території, а також особливості розташування.
«Найвища оцінка в рейтингу – «Виняткова комфортність» – є підтвердженням того, що абсолютно всі параметри новобудови відповідають, а часто і перевершують, вимоги до рівня комфортності житла в категорії«еліт», – стверджує Григорій Перерва, генеральний директор агентства “EuroRating”.
За словами експерта, ЖК “Бусов Хілл” вигідно відрізняється місцем розташування – будинок зводиться в самому тихому і респектабельному мікрорайоні Звіринець, поруч з ботанічним садом. Близькість до 130 гектарів зелених насаджень дозволяє мешканцям комплексу цілий рік дихати свіжим лісовим повітрям, насолоджуючись тишею і приголомшливими видами. При цьому, лише кілька хвилин знадобиться для того, щоб дістатися до ділового центру столиці.
Також агентство максимально високо оцінило архітектурні та конструктивні особливості будівлі. Зокрема, інноваційну систему “Glass Wall” – застосування виключно панорамного скління від підлоги до стелі на базі алюмінієвого профілю преміум класу Schueco (Німеччина) і мультифункціональних склопакетів американського бренду Guardian.
Посприяв визначенню найвищого рейтингу і найвищий рівень безпеки мешканців будинку, завдяки повністю закритій території, багаторівневу систему контролю доступу, фізичної охорони і відеоспостереження. Крім того, було відзначено різноманітність зон загального користування, таких як дитячий майданчик, колясочні-велосипедний паркінг, зони відпочинку і ресепшен.
Раніше комплекс був удостоєний звань “Елітна новобудова року”, “Кращий будинок преміум класу в Києві”.