Компанія Житлобудінвест увійшла в ТОП-3 забудовників елітного житла в Києві за показником комфортності.

У рейтингу, складеному агентством «ЕвроРейтbнг» Жітлобудінвест і його об’єкт Busov Hill зайняли одні з лідируючих позицій за підсумками 2 кварталу 2016 року.

 Укладачі рейтингу оцінювали об’єкти за такими показниками як архітектурні та конструктивні особливості, рівень безпеки і сервісу, благоустрій території, розташування та переваги для потенційних покупців.

Проект Busov Hill від Житлобудінвест отримав найвищу оцінку за такими параметрами як архітектурний проект, технологія будівництва, матеріал зовнішніх стін, оздоблення фасаду і висота стель. Також максимально високо експерти оцінили рівень безпеки і сервісу, які повністю відповідають вимогам до житла класу «еліт» (наявність фізичної охорони, закрита територія, власна експлуатаційна та консьєрж-служба).

За оцінками купівельних переваг Busov Hilll став абсолютним лідером серед усіх комплексів, представлених в рейтингу. Тут варто особливо відзначити видові характеристики квартир, панорамне скління від підлоги до стелі практично в кожній кімнаті, різноманітність і гнучкість планувальних рішень, малу кількість квартир на поверсі.

http://euro-rating.com.ua/rejtingi-stroitelnogo-kompleksa/analitika-2/luchshie-v-elit-klasse-obnovlenie-rejtinga-komfortnosti-po-itogam-2-kvartala/