Представники компанії Житлобудінвест взяли участь у круглому столі, присвяченому ринку первинного ринку поділилися секретами

Представники офісу продажів ЖК “Busov Hill” та компанії Житлобудінвест в якості експертів взяли участь у круглому столі, організованому професійним співтовариством Ukrainian Building Community.

Повний текст: abcnews.com.ua

Так, керівник департаменту маркетингу і продажів ЖК Busov Hill Наталія Осипова розповіла про тонкощі роботи з вимогливими і досвідченими клієнтами.

Наталія Осипова, поділившись досвідом реалізації житла високих класів – бізнес і преміум, зазначила: для того, щоб досягти результату, клієнта потрібно «зрозуміти, полюбити і – закохати його самого в квартиру». Ця копітка робота для реалізації житла преміум-класу може займати кілька місяців, однак успішний продаж об’єкта гарантує подальший приплив клієнтів, які прийдуть до вас ще не за однією за квартирою – за рекомендацією попереднього, стверджує фахівець.

«Потрібно бути на голову вище конкурентів і сміливо говорити про це. Слід постійно перебувати на зв’язку з вашим майбутнім новоселом: людина повинна розуміти, що її пошук вам не байдужий і ви щиро хочете, щоб покупець зробив вибір, найбільш вдалий для себе », – підкреслила коуч.