Компанія

04

ТОВ «Житлобудівест» засноване в 2002 році. За більш ніж 12 років на ринку будівельних послуг компанія зарекомендувала себе як надійний і стабільний партнер на ринку будівельних та супутніх послуг. Багатий портфель об’єктів, реалізованих компанією в якості забудовника, генпідрядника та субпідрядника, свідчить про динамічний розвиток компанії, перспективи подальшого росту і збільшення впливу компанії на українському будівельному ринку.

Підприємство діє на підставі ліцензії Державної архітектурно-будівельної інспекції України серії АВ № 589726 від 27 липня 2011 року. Перелік робіт, відповідно до зазначеної ліцензії, дозволяє компанії здійснювати практично будь-які види господарської діяльності, пов’язаної зі створенням об’єктів архітектури, в тому числі виступати в якості генерального підрядника.

ТОВ «Житлобудінвест» також самостійно виконує роботи підвищеної небезпеки, згідно Дозволу Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України № 4094.13.32.

Головна цінність компанії – багаторічний успішний досвід її співробітників. Топ-менеджментом компанії спроектовано і споруджено понад 800 об’єктів житлового, громадського і промислового призначення у всіх куточках країни.

Останній реалізований проект і головна гордість компанії – ЖК «Zverinetskiy», введений в експлуатацію в 2013 г і достроково переданий під заселення. Цей проект в 2012 і 2013 роках неодноразово номінувався і перемагав на всеукраїнських професійних конкурсах будівельної галузі.

Компанія «Жітлобудівест» зарекомендувала себе як надійний і стабільний партнер на ринку будівельних та супутніх послуг. Багатий портфель об’єктів, реалізованих компанією в якості забудовника, генпідрядника та субпідрядника, свідчить про динамічний розвиток компанії, перспективи подальшого росту і збільшення впливу компанії на українському будівельному ринку.