Історія

Компанія «Житлобудінвест» створена в 2002 році. З моменту заснування головним видом діяльності компанії є підготовка і організація житлового та промислового будівництва.

У 2002-2006 роках ключовим напрямом ТОВ «Житлобудінвест» було промислове будівництво. У цей період компанія побудувала і успішно ввела в експлуатацію мережу автозаправних станцій на півночі України, а також серію приміщень промислового призначення, серед них – виробничий цех площею 7300 кв. м. у м Сміла Черкаської області, новий цех для Лосинівський маслосирзаводу площею 1800 кв.м. в Чернігівській області.

Якісна та вчасна реалізація проектів дозволила компанії «Житлобудінвест» напрацювати солідний портфель вдячних клієнтів. Заявивши про себе як надійний будівельний партнер, ТОВ «Житлобудінвест» починаючи з 2005 року отримує замовлення на зведення житлових будинків. Зокрема, професійною командою ТОВ «Житлобудінвест» була спроектована і побудована серія приватних особняків у Чернігівській і Сумській областях.

До будівництва елітних багатоповерхових житлових комплексів ТОВ «Житлобудінвест» приступила 10 років тому, в січні 2006 року. Як регіональний лідер, саме наша компанія була одним з головних виконавців робіт при зведенні багатоквартирних будинків на проспекті Миру та по вул. Войкова у м Чернігові. Технічно складні проекти з індивідуальним опаленням, панорамними вікнами були виконані якісно і вчасно, завдяки роботі професійної команди ТОВ «Житлобудінвест».

У 2007 році, закріпившись в статусі регіонального лідера, ТОВ «Житлобудінвест» відкриває київський офіс, який тепер є головною штаб-квартирою компанії. Досвід зведення елітних садиб дозволив компанії швидко залучити клієнтів для будівництва приватних маєтків.

Архітектура зведених компанією маєтків у Царському селі і на території Звіринця в Києві неодноразово ставала cover-story українських глянців з проектування та дизайну, є в портфоліо компанії і проекти-лауреати міжнародних архітектурних конкурсів.

Паралельно з приватним будівництвом, компанія виконувала субпідрядні роботи при зведенні багатоквартирних житлових будинків Києва. Серед них – такі масштабні проекти, як житловий будинок по вул. Єлизавети Чавдар, 1 та житлово-офісний комплекс з вбудовано-прибудованими приміщеннями торгово-офісного призначення, торговим центром та підземним паркінгом по вул. Танкова, 1 у Шевченківському районі м.Києва.

2011 рік – знаковий момент в історії ТОВ «Житлобудінвест». Саме в цьому році компанія в якості генерального підрядника приступає до будівництва багатоквартирного житлового комплексу «Zverinetskiy».

Ще на стадії будівництва, у 2012 році, «Zverinetskiy» був нагороджений Національною премією City Awards в номінації «Найбільш престижний житловий комплекс року». Найвищий клас реалізації проекту в 2013 році був підтверджений і перемогою в номінації «Житловий комплекс року» Всеукраїнської премії «Український Будівельний Олімп».

Введений в експлуатацію в 2013 г і достроково переданий під заселення клубний будинок «Zverinetskiy» – особлива гордість в портфоліо будівельних об’єктів компанії.

За роки свого розвитку, компанія «Житлобудінвест» особливу увагу приділяла розвитку кадрового потенціалу, зокрема керівників вищої ланки. Сумарне портфоліо топ-менеджменту компанії – це понад 800 успішно спроектованих, якісно побудованих і вчасно введених в експлуатацію об’єктів житлового та промислового призначення.

Зокрема, топ-менеджмент компанії брав участь у спорудженні багатоквартирних житлових комплексів у Києві за такими адресами: вул. Звіринецька, 47, вул. Звіринецька, 59; вул. Богдана Хмельницького, 43; Лєскова 1; Героїв Сталінграду 43 В і 43 Г; Кудрявський узвіз, 3; Щорса 36; Андріївський узвіз, 30-34; ряду житлових і нежитлових об’єктів по вул. Старонаводницькій.

З 2002 року і по сьогоднішній день принцип компанії залишився незмінним – працювати прозоро, якісно і вчасно.

Клубний будинок «Zverinetskiy» – головна гордість у портфоліо компанії

Клубний будинок «Zverinetskiy» – головна гордість у портфоліо компанії

Танковая

Житловий комплекс по вул. Танковій, 1. ТОВ «Житлобудінвест» – виконавець супідрядних фасадних робіт

Чавдар

Під час спорудження житлового будинку Чавдарпо вул. Єлизавети Чавдар, 1 у Києві, ТОВ «Житлобудінвест» зарекомендувало себе як надійний виконавець субпідрядних робіт