Кар’єра

544055f200-our-team

У компанії «Житлобудінвест» створено всі умови для кар’єрного зростання. Служба персоналу компанії забезпечує можливості для навчання та вдосконалення професійних навичок наших співробітників.

Керівники усіх відділів та департаментів компанії розпочинали свої кар’єри у ТОВ «Житлобудінвест» на посадах менеджерів нижчих ланок. Розвиток та вдосконалення власних кадрів – одна з принципових позицій компанії.

Як лідер будівельного ринку, компанія «Житлобудінвест» стрімко розвивається, тому ми маємо постійну потребу у робітничих спеціальностях. Як показує досвід нашої компанії, чимало наших робтіників згодом переходять до ланки ІТР.

Розпочати кар’єру в ТОВ «Житлобудінвест» просто – надсидайте своє резюме на відкриті вакансії, проходьте співбесіду та ставайте членом нашої дружної команди!

 

Відкриті вакансії:

Досвідчені каменярі та бригадири зі своїми командами каменярів.

Вимоги: досвід виконання цегляної кладки від 3 років.

Заробітна плата: за результатом співбесіди.

Компанія гарантує: офіційне працевлаштування, комфортні умови та зручний графік роботи. Іногороднім – забезпечення житлом.

Прохання звертатися за телефоном: (044) 374-06-92 (внутрішній тел. 107 – Ірина Іванівна; внутрішній тел. 111 – Олег Сергійович)