Партнери

ТОВ «Житлобудінвест» з особливою відповідальністю ставиться до вибору партнерів для своїх проектів. Дбаючи про свою репутацію, ми працюємо тільки з перевіреними компаніями та установами, чий досвід підтверджений роками діяльності.

Logo_JI

Фінансова компанія ТОВ «Житлоінвест» – партнер нашої компанії в реалізації елітного житлового комплексу Busov Hill.

Фінансова компанія «Житлоінвест» спеціалізується на реалізації нерухомості через Фонд фінансування будівництва. Компанія є управителем коштів інвестора, здійснює не тільки інвестування, але і контроль за ефективним використанням коштів покупців квартир спільно з Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Компанія діє на підставі Свідоцтва серії ФК №600, виданого Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 14.07.2015 та Розпорядження № 1680 від 14.07.2015 про видачу ліцензії на провадження діяльності із залученням грошових коштів для фінансування об’єктів будівництва.

ua_service841

ПАТ Акціонерний банк «Укргазбанк» – фінансовий партнер ТОВ «Житлобудінвест» в реалізації проекту Busov Hill.

ПАТ Акціонерний банк «Укргазбанк» – банк з державною часткою в капіталі 92,9%, заснований в 1993 році. Банк належить до I групи банків за класифікацією НБУ й посідає 15 позицію за активами серед усіх банків України.

Як партнер проекту, банк акумулює грошові кошти інвесторів, через Фонд фінансування будівництва здійснює контроль за ефективним використанням коштів.