Тендери

Тендерна політика компанії базується на принципах відкритості та прозорості. Ключова вимога до учасників тендеру від ТОВ «Житлобудінвест» – це висока якість та чіткі терміни постачання матеріалів та послуг.

Високі стандарти якості стали основою для формування репутації нашої компанії, як прискіпливого забудовника, чиї об’єкти відповідають світовим будівельним стандартам.

Ми не співпрацюємо за тіньовими схемами, а також виключаємо пряме спілкування між виконавцем робіт та представниками відділу контролю якості та приймання робіт.

Компанія відкрита до інновацій, ми прагнемо першими в Україні впроваджувати передові світові технології.

Кожна конкурсна пропозиція, цікава ідея важливі для нас, тому ми з особливою відповідальністю ставимося до кожного тендеру.

Для того, щоб стати партнером нашої компанії, необхідно взяти участь в оголошеному тендері. Переглянути актуальні конкурси у розділі актуальні тендери.

Також Ви можете надіслати свої пропозиції на електронну пошту: tender.zhbi@gmail.com.

Всі закупівлі проводяться відкрито, тому ми обов’язково публікуємо їх на нашому сайті. Щоб вчасно надіслати заявку до участі, пропонуємо Вам оформити підписку на відкриті конкурси від ТОВ «Житлобудінвест» у розділі актуальні тендери.